Zapaśnicy z workiem medali

Janów Lubelski był organizatorem krajowych mistrzostw zrzeszenia LZS w zapasach. Po raz kolejny nie zawiedli reprezentanci Cementu Gryf Chełm, którzy do Chełma wrócili z 14 medalami i drugim miejscem w klasyfikacji zespołowej.


Złote medale w grupie młodzików zdobyli Hubert Sidoruk (SP Wierzbica) i Szymon Denysiuk (SP Ruda Huta), srebrne – Oskar Gajos (SP nr 7 Chełm) i Maksymilian Szwalikowski (SP Ruda Huta), a brązowe – Filip Zając (SP nr 5 Chełm) i Kacper Guz (SP Ruda Huta). W grupie kadetów pierwsze miejsce zajęli Piotr Lewandowki (ZST Chełm) i Mateusz Ciołek (SP nr 5 Chełm), drugie – Bartosz Kamiński (ZSP nr 3 w Chełmie), a trzecie Mateusz Wójcik (II LO Chełm).

Najlepiej z młodzieżowców spisał się Kacper Troć (UMCS Lublin), który wywalczył złoty medal. Na drugiej lokacie sklasyfikowany został Piotr Biela (WSSP w Lublinie), a tuż za nim na trzecim stopniu podium stanęli Michał Czwaliński (IV LO Chełm) i Jakub Drzewicki (ZSEiT Chełm).

Blisko zdobycia piętnastego medalu dla Cementu Gryf był Kamil Sulej (ZSCKR w Okszowie), który ostatecznie sklasyfikowany został na piątej pozycji. Ponadto punkty dla chełmskiej drużyny za zajęcie dziesiątego miejsca zdobył Szymon Truszkowski (IV LO Chełm). Młodych zawodników, na co dzień trenują: Dariusz Jabłoński, Mirosław Czwaliński, Zdzisław Biały i Andrzej Głąb. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here