Zapraszają do udziału w targach rolno-spożywczych na Łotwie

Ambasada RP na Łotwie we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii RP, podobnie jak w latach ubiegłych, organizuje podczas 24. Międzynarodowych Targów Rolno-Spożywczych „Riga Food 2019” stoisko, z którego bezpłatnie będą mogli skorzystać przedstawiciele małych i średnich firm z branży.

Międzynarodowe Targi Rolno-Spożywcze „Riga Food” to największa impreza wystawiennicza branży rolno-spożywczej w krajach nadbałtyckich. W ubiegłym roku do Rygi przyjechali przedstawiciele aż 37 państw, a imprezę odwiedziło prawie 40 tysięcy osób.

Targi „Riga Food 2019”, które odbędę się od 4 do 7 września, przeznaczone są dla podmiotów działających w sektorze żywnościowym. – Wydarzenie jest dobrą okazją do zaprezentowania się polskich przedsiębiorców, gdyż produkcja spożywcza to jeden z głównych segmentów w strukturze polskiego eksportu na Łotwę – zachęcają do udziału przedstawiciele Ambasady RP na Łotwie.

W ramach stoiska przedsiębiorcy mają możliwość skorzystania z przestrzeni wystawienniczej o powierzchni 18 m2 wyposażonej w niezbędne elementy (info-countery, uchwyty na katalogi, stół i krzesła etc.).

Zgłoszenia do udziału w targach przyjmowane są drogą e-mail: krystyna.barkowska@msz.gov.pl lub jolanta.wisnioch@msz.gov.pl z krótką informacją o profilu działalności spółki. Decyzja o zakwalifikowaniu firmy do udziału w targach zostanie podjęta na podstawie kolejności zgłoszeń oraz perspektyw nawiązania współpracy z partnerami łotewskimi.

Pierwszeństwo mają spółki zgłaszające się do udziału w targach w Rydze po raz pierwszy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here