Zapraszamy na 86. edycję Klubu Odpowiedzialnego Biznesu

Elżbieta Fijołek, pomysłodawczyni Klubu Odpowiedzialnego Biznesu, szefowa Giełdy Eventów

Jeszcze nie przebrzmiały echa 85. spotkania Klubu Odpowiedzialnego Biznesu, które odbyło się pod koniec stycznia, a Giełda Eventów już zaprasza przedsiębiorców, menedżerów, przedstawicieli mediów i organizacji na kolejną, 86. edycję KOB. Spotkanie odbędzie się 19 lutego (środa) o godz. 18:00 w Hotelu Korona Spa & Wellness**** w Zemborzycach Tereszyńskich 97A.


Tematem przewodnim najbliższej edycji klubu będzie marketing internetowy oraz kreacja marki w sieci.

– W panelu dyskusyjnym „Kreacja marki w sieci”, w dwóch modułach merytorycznych wystąpią dla nas klubowicze: Piotr Janiak z Industi Software & Branding oraz Konrad Borkowski i Grzegorz Zborowski, właściciele firmy Cedrowa Grupa – mówi Elżbieta Fijołek, pomysłodawczyni Klubu Odpowiedzialnego Biznesu, szefowa Giełdy Eventów.

Podczas spotkania powitane zostaną kolejne firmy członkowskie. Nie zabraknie prezentacji nowych oraz przedłużających członkostwo klubowiczów, m.in firm Cewar, Big City Broker i Pracownia Florystyczna FIORE.

Klubowicze otrzymają także zaproszenie na Targi LUBDREW & METALL.

Dodatkowe informacje i zgłoszenia na ttps://klubodpowiedzialnegobiznesu.pl/produkt/udzial-w-spotkaniu-kob/ oraz biuro@gielda-eventow.pl / tel. 691 631 853. BS

O Klubie Odpowiedzialnego Biznesu

Klub Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie działa od stycznia 2013 roku, integrując przedsiębiorców dbających o rozwój działań CSR w swoich firmach KOB jest jedną z największych organizacji biznesowych w regionie. Skupia blisko 100 firm z ponad 80 branż.