Zapraszamy na III Wschodnie Forum Firm Rodzinnych

Ubiegłoroczna, druga edycja Wschodniego Forum Firm Rodzinnych cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem wśród przedsiębiorców

15 października w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędzie się III Wschodnie Forum Firm Rodzinnych. Wydarzenie stanowić będzie dla przedstawicieli przedsiębiorstw rodzinnych niepowtarzalną szansę do wymiany doświadczeń, nawiązywania relacji biznesowych oraz pozyskania informacji służących rozwojowi ich firm.


Organizatorami forum są: Krzysztof Hetman, poseł do Parlamentu Europejskiego, Pracodawcy Ziemi Lubelskiej oraz Stowarzyszenie „Aktywna Europa”, na czele którego stoi mecenas, dr Mariusz Filipek. To już trzecia edycja imprezy, która dzięki niezwykle wysokiemu prestiżowi, obecności przedstawicieli mediów, świata biznesu i nauki cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród przedsiębiorców.

– Naszym celem jest tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz zachęcanie właścicieli firm rodzinnych do nieustannego zdobywania wiedzy i umiejętności, a także stałego poszerzania obszaru działalności. W tym roku, postanowiliśmy dać jak najszersze pole do współdziałania i rozwijania się przedsiębiorcom. Oprócz głównej części konferencyjnej postanowiliśmy udostępnić firmom rodzinnym przestrzeń do dyskusji i prezentacji rodzinnych przedsiębiorstw, tak by lokalni przedsiębiorcy mogli poznać się wzajemnie oraz dostrzec szanse na rynku ogólnopolskim i międzynarodowym.

Zależy nam na realnym oddziaływaniu na rozwój lokalnych przedsiębiorstw oraz podtrzymywaniu wartości i tradycji, o jakie opierają swą działalność firmy rodzinne. Pragniemy ponadto motywować do tworzenia innowacji oraz korzystania z nowatorskich rozwiązań w zakresie promocji i budowania firmy. Ufamy, że dzięki współpracy z licznymi firmami rodzinnymi oraz ich otwartości na dzielenie się posiadaną wiedzą i doświadczeniem ponownie ponad dwustu uczestników z zainteresowaniem uczestniczyć będzie w naszym wydarzeniu – – podkreślają organizatorzy III Wschodnie Forum Firm Rodzinnych.

Udział w imprezie (bezpłatny) możliwy jest po wcześniejszym dokonaniu rejestracji on-line pod adresem https://rodzinnewschod.pl/wez-udzial/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here