Zasłabła i uderzyła w przepust

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na terenie gminy Żółkiewka. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 26-latka w trakcie jazdy zasłabła, zjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w przepust. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 11 maja, późnym popołudniem, w Żółkiewce na ul. Sobieskiego. Dyżurny krasnostawskich policjantów odebrał zgłoszenie dotyczące wypadku auta osobowego. – Na miejsce natychmiast udali się policjanci, których wstępne ustalenia wskazują na to, że 26-letnia mieszkanka gminy Żółkiewka zasłabła podczas jazdy osobowym Fiatem i wjechała do przydrożnego rowu, gdzie uderzyła w przepust – mówi Jolanta Babicz, rzecznik krasnostawskiej policji.

Kobieta jechała sama, jak wykazało badanie policyjnym alkomatem, była trzeźwa. Została przetransportowana do szpitala w Zamościu, gdzie pozostała na obserwacji. – Policjanci wyjaśniają szczegóły tego zdarzenia i apelują o zachowanie ostrożności podczas jazdy. Pamiętajmy, że jeżeli poczujemy się słabo za kierownicą należy natychmiast zatrzymać pojazd w bezpiecznym miejscu i w razie potrzeby wezwać na miejsce odpowiednie służby, bądź powiadomić kogoś znajomego, kto natychmiast udzieli nam niezbędnej pomocy – dodaje Babicz. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here