Zatańczą dla dzieci

„Serca dla dzieci” – pod takim hasłem 11 lutego odbędzie się V Bal Charytatywny. Koszt biletu wynosi 250 zł od osoby. Dochód z balu zostanie przeznaczony na pomoc niepełnosprawnym dzieciom.
Już po raz piąty Fundacja „Oswoić Los” organizuje w Hotelu Victoria bal charytatywny na rzecz niepełnosprawnych dzieci. Do tańca zagrają Future Folk ze Staszkiem Karpiel-Bułecką oraz Olek Klepacz, znany z Formacji Nieżywych Schabuff oraz krakowscy muzycy: Ola Pieczara i Marek Krupa Krupiszon. Będzie można zobaczyć także pokaz tańca, który przygotują lubelscy tancerze – Dominika Majorczyk i Paweł Borówka.
Oprócz muzycznej i tanecznej rozrywki odbędzie się także licytacja prowadzona przez ambasadorkę FOL – Paulinę Smaszcz-Kurzajewską. Licytację wspólnie prowadzi z mężem – Maciejem Kurzejewskim.
Na bal zapowiedziały się już m.in. popularna prezenterka i dziennikarka Joanna Racewicz , restauratorka Lana Gessler, sekretarz województwa Anna Augustyniak i wizażystka gwiazd Monika Butryn.
Bal rozpocznie się o godzinie 19 i potrwa do białego rana. Wpłaty w ramach biletu należy przekazywać na konto fundacji „Oswoić Los” – nr konta 93 1240 2470 1111 0010 3546 8971 z dopiskiem „V Bal Charytatywny”. Zapisy pod numerem telefonu: 508 288 474.
Joanna Niećko