Zatrzymali ich w ćwierćfinale

Drużyna chłopców ze SP w Siennicy Różanej zwyciężyła w turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tumbarku” na szczeblu powiatowym, a w finale wojewódzkim odpadła dopiero w ćwierćfinale.

Zawodnicy z roczników 2012/2013, reprezentujący SP w Siennicy Różanej, wygrali wszystkie spotkania w turnieju powiatowym pucharu Tymbarku, dzięki czemu awansowali do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim. Tam trafili do bardzo mocnej grupy z Akademię Piłkarską Motor Lublin, Niedźwiadkiem Chełm oraz Dwójką Łuków. Dzięki bardzo dobrej grze zajęli w niej pierwsze miejsce i awansowali do najlepszej ósemki. W ćwierćfinale, po zaciętym boju musieli jednak uznać wyższość ZSP nr 1 w Terespolu (przegrali 3:4). Zespół z Siennicy Różanej grał w składzie: Brajan Zając, Michał Humin, Franciszek Betiuk, Szymon Bogusz, Błażej Morylowski, Michał Matyjas, Igor Huba, Ernest Golec i Dominik Tajer. (kg)