Zbiera na aparat dla babci

Wiktoria z babcią

– To najbardziej dobra i bezinteresowna osoba jaką znam. Gdyby mogła, zrobiłaby dla mnie wszystko – tak o swojej babci mówi Wiktoria Perlińska ze Świdnika, która za pomocą strony zrzutka.pl chce zebrać dla niej pieniądze na aparat słuchowy.


„Moja babcia to najbardziej dobra i bezinteresowna osoba jaką znam. Zrobiłaby dla mnie wszystko, gdyby mogła. Babcia niestety cierpi na wiele chorób, a od kiedy zepsuł się jej aparat słuchowy również nie słyszy. Jako rodzina pomagamy jej jak możemy, niestety z naszych dochodów i jej renty nie jesteśmy w stanie zapłacić za nowy, działający aparat – napisała Wiktoria na stronie zrzutka.pl.

– Wspaniale byłoby zrobić jej taki prezent na święta, ale wiem, że takiej sumy nie da się zebrać z dnia na dzień. Głupio mi prosić, ale nawet jeśli każdy wpłaciłby złotówkę, to babcia mogłaby w końcu słyszeć.

Szczery apel młodej świdniczanki poruszył internautów, bo w już w ubiegły piątek rano udało jej się zebrać ponad dwie trzecie z potrzebnych 3 tys. zł. Wiktorię i jej babcię wciąż można wspomóc na stronie zrzutka.pl/6ene2c. (w)