Zderzenie ciężarówek

Chwile grozy na drodze krajowej nr 17 w Łopienniku Górnym. Na śliskiej nawierzchni doszło do zderzenie dwóch ciężarówek.

Do wypadku doszło w środę. – W godzinach przedpołudniowych zostaliśmy wezwani do wypadku dwóch samochodów ciężarowych na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Łopiennik – relacjonują strażacy z OSP KRSG w Krzywem. – W trakcie dojazdu dostaliśmy informację o jednej osobie uwięzionej. Po dojechaniu na miejsce zastaliśmy trzy zastępy PSP. Nasze działania polegały na pomocy w uwolnieniu uwięzionego w pojeździe poszkodowanego oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

Z racji dużych uszkodzeń kabiny dostęp i wszelkie działania były bardzo utrudnione, przy sprawnej współpracy strażaków i użyciu sprzętu hydraulicznego poszkodowany został wydobyty z kabiny pojazdu oraz przekazany zespołowi karetki – czytamy. Kierowca był przytomny, ale uskarżał się na bóle biodra oraz nogi. Kierowcy drugiej ciężarówki nic się nie stało. – Apelujemy o ostrożność na drogach i zachowanie odpowiednich odstępów – przypominają strażacy z Krzywego. (k, fot. OSP KRSG Krzywe)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here