Zdobądź pieniądze na misje zagraniczne, targi i konferencje

Jak zdobyć pieniądze z funduszy europejskich na misje zagraniczne, targi i konferencje? O tym lubelscy przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się 4 lutego podczas spotkania organizowanego przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.


Organizatorzy do udziału w spotkaniu zapraszają osoby prowadzące przedsiębiorstwa, a także start-upy oraz pozostałych zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania na rozwój zagranicznej działalności firm.

Podczas spotkania zostaną omówione aktualne możliwości skorzystania z dofinansowania w ramach funduszy europejskich, które pozwolą na rozwinięcie zagranicznej działalności przedsiębiorstw.

Zaprezentowane zostaną oferty Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera (COIE) oraz Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) a także wsparcie, na które mogą liczyć przedsiębiorcy w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia oraz Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Część spotkania zostanie poświęcona źródłom pozyskiwania informacji o Funduszach Europejskich i ofercie Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Spotkanie rozpocznie się 4 lutego w sala konferencyjna nr 371 A (III piętro) w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego przy ul. Grottgera 4 w Lublinie.

Chęć udziału można zgłaszać za pomocą formularza do 3 lutego (https://formularze.rpo.lubelskie.pl/public-app/form/82)

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.
Dodatkowe informacje pod nr. tel. (81) 44 16 864 oraz e-mail: kontakt@feu.lubelskie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here