Zdolne przedszkolaki proszone na scenę

Przedszkole nr 7 w Świdniku zaprasza przedszkolaki z placówek publicznych i niepublicznych do udziału w Przeglądzie Twórczości Dziecięcej „Świat w oczach dziecka”. Impreza odbędzie się 22 maja w kinie „LOT”. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do końca kwietnia


Przegląd odbędzie się już po raz piąty. Na scenie kina „LOT” przedszkolaki zaprezentują swoje zdolności wokalne, taneczne oraz umiejętności na instrumentach. Będzie też wystawa prezentująca plastyczne talenty świdnickich przedszkolaków. W ubiegłorocznej edycji Przeglądu uczestniczyło około 300 dzieci.
– Przegląd jest adresowany do najstarszych przedszkolaków, czyli pięcio– i sześciolatków. Jego główną ideą jest dobra zabawa, ale też stworzenie dzieciom okazji do pokazania siebie. Przegląd nie ma charakteru konkursu. Tu wszyscy są zwycięzcami – mówi Ewa Marchlewska, dyrektor Przedszkola nr 7.
Organizatorzy zapewniają, że każde z dzieci, które wyjdzie na scenę, może liczyć na nagrodę Szczegóły konkursu i regulamin jest dostępny na stronie internetowej przedszkola w zakładce „Przegląd Twórczości”. (w)