Zdrowie w Kulturze

Gminne Centrum Kultury w Siennicy Nadolnej wraca do zajęć stacjonarnych. Jeszcze w tym miesiącu zamierza rozpocząć zajęcia pilates i aerobik, na które już teraz można się zapisywać.

– Zajęcia aerobiku odbywały się u nas przed pandemią i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Teraz dołączamy do nich także nową formę wykorzystania wolnego czasu dla aktywnych, jaką jest pilates. Różnica jest taka, że aerobik jest bardziej dynamiczny, a jedną z jego głównych zalet jest zaangażowanie całego ciała i poprawa kondycji.

Pilates jest idealny dla kobiet, które szukają zdecydowanie spokojniejszego treningu, który łączy elementy gimnastyki, jogi i baletu – tłumaczą organizatorzy zajęć.

Pierwsze spotkania organizacyjne odbędą się w poniedziałek 24 maja (pilates) i wtorek 25 maja (aerobik) o 17.00. Zainteresowane panie mogą się jednak na nie zapisywać już teraz. Zgłoszenia są przyjmowane osobiście w GCK albo telefonicznie pod numerem: 82 577 06 25.

Według tego samego schematu będą się odbywać zajęcia (poniedziałek – pilates i wtorek – aerobik), ale szczegółowy harmonogram będzie dostosowany do oczekiwań zainteresowanych i możliwości instruktorek. Ostateczne decyzje mają być podjęte podczas spotkań organizacyjnych w przyszłym tygodniu. (i)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here