Ze spławikiem o Puchar Prezesa

W niedzielę, 12 sierpnia, odbyły się towarzyskie spławikowe zawody o Puchar Prezesa Koła PZW w Woli Uhruskiej. Rywalizowało dwudziestu zawodników. Seniorzy łowili na łowisku „Pompka” w Woli Uhruskiej. Klasyfikacja seniorów:

1. Krzysztof Daniłów – 2180 pkt., 2. Norbert Cholawo – 1590 pkt., 3. Krzysztof Dybek – 1590 pkt.
Młodzież wędkowała na starorzeczu „Pompka II” w Bytyniu. Wyniki: 1. Przemysław Polak – 672 pkt., 2. Eryk Kruk – 271 pkt., 3. Szymon Korczyński – 264 pkt.
Sędziowali: Waldemar Tomczak, Andrzej Polak, Julia Woźna i Nel Potapczuk. Prezes koła serdeczne dziękuje uczestnikom za liczne przybycie i za wspaniałą atmosferę podczas zawodów.

Zawody na EDD

(10 sierpnia) Z okazji Europejskich Dni Dobrosąsiedztwa na starorzeczu „Pompka II” w Bytyniu Zarząd Koła PZW w Woli Uhruskiej zorganizował Otwarte Spławikowe Zawody Wędkarskie. Sędziowali Waldemar Tomczak i Julia Polak.
Klasyfikacja seniorów zrzeszonych w PZW: 1. Marek Sawa, 2. Paweł Kalinka, 3. Łukasz Maszewski.
Klasyfikacja seniorów niezrzeszonych w PZW: 1. Iwona Polak, 2. Ewelina Zalewska.
Organizatorzy serdecznie dziękują fundatorowi pucharów – wójtowi gminy Wola Uhruska Janowi Łukasikowi.

Minimaraton Wodnika

(11-12 sierpnia) Członkowie koła PZW Wodnik rozegrali towarzyski minimaraton na zbiorniku Nielisz. W imprezie wzięło udział 32 zawodników, którzy łącznie złowili ponad 100 kg ryb. Zawody były rozgrywane od godziny 15.00 do 9.00 dnia następnego w dwuosobowych zespołach. Zwyciężyła para Tomasz Radziewicz i Robert Szkałuba (złowili niemal 21 kg ryb). Drudzy byli Radosław Łopuszyński i Jacek Malec, a na trzecim miejscu uplasowało się małżeństwo Anna i Andrzej Koguciuk.