Zebrali doświadczenie

Chłopcy z Niedźwiadka Chełm w roczniku 2007 wzięli udział w turnieju Wisła Azoty Cup, jaki odbył się w Puławach. Medalu nie zdobyli, ale do domu wrócili z bagażem doświadczeń.


W weekend w Puławach zorganizowano Wisła Azoty Cup dla chłopców z rocznika 2007. W imprezie wzięli udział m.in. podopieczni Andrzeja Krawca z Niedźwiadka Chełm. W grupie Niedźwiadek przegrał wszystkie swoje, trzy mecze. Z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:3, z Mazurem Radzymin 1:2 i z Lewartem Lubartów 1:3. Trener Krawiec podkreśla, że wynik nie był tu jednak najważniejszy.

– Wszystkie trzy mecze były bardzo wyrównane, graliśmy naprawdę dobrze, brakowało szczęścia i skuteczności pod bramką rywali – ocenia trener Krawiec. – Chłopcy zdobyli w Puławach bezcenne doświadczenie. Warto dodać, że w naszym zespole grało aż czterech chłopców z rocznika 2008 – komentuje. Po rywalizacji grupowej Niedźwiadek walczył o miejsce 12 w turnieju (na 16 drużyn). Skutecznie. Najpierw pokonał w rzutach karnych Szczerbiec Wolbórz (w meczu było 1:1), potem 2:0 Juventę Starachowice. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here