Zieliński mistrzem po raz trzeci

Piotr Zieliński z Chełma kolejny raz obronił tytuł mistrza Polski w fitness plażowym weteranów.

W niedzielny wieczór (21 października) zakończył się dwudniowy maraton w kulturystyce i fitness rozgrywany w Gorzkowie Wielkopolskim, który obejmował Mistrzostwa Polski Szkół Ponadpodstawowych oraz Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów. Przez scenę przewinęło się prawie 200 zawodniczek i zawodników, w tym chełmianin Piotr Zieliński – aktualny wicemistrz świata w fitness plażowym weteranów.

Zielińskiemu udało się utrzymać formę i po raz trzeci uzyskać w tejże kategorii tytuł Mistrza Polski. I już dziś zapowiada udział w kolejnych zmaganiach – wystartuje 3 listopada w Opawie w Czechach na jubileuszowych, czterdziestych zawodach GP Pepa – najstarszych zawodach kulturystycznych w Europie Wschodniej, a także na Mistrzostwach Świata, które odbędą się w 7-10 grudnia w Tarragonie w Hiszpanii.

Zawodnik przygotowuje się pod okiem trenera i przyjaciela Marcina Łopuckiego. I – co podkreśla – jak zawsze może liczyć na wsparcie narzeczonej Anny Bernady i swojej mamy Józefy Zielińskiej.

Przypomnijmy, że 45-latek jest informatykiem w banku. Mieszka w Chełmie, ale codziennie dojeżdża do pracy do Lublina. (mg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here