Zimowe strzelanie w Wojsławicach

28 stycznia odbyły się powiatowe zawody strzeleckie o puchar starosty chełmskiego „Zimowa dziesiątka”, zorganizowane przez Szkolne Koło Strzeleckie Acumen z Wojsławic. Nagrody ufundował starosta chełmski.

W strzelaniu indywidualnym z karabinka FVB 300 w kategorii młodzików pierwsze miejsce zajęła Julia Panasiuk, drugi Julian Jasiuk, a trzecie Weronika Toporowska. W kategorii juniorów zwyciężył Mateusz Malarz przed Wiktorią Swatek i Jakubem Jędruszczakiem. W kategorii kobiet wygrała Agnieszka Mech, druga była Ewelina Jabłońska, a trzecie Ewa Dańczuk. W kategorii mężczyzn triumfował Grzegorz Jeleń, a kolejne miejsca zajęli: 2. Artur Luty, 3. Seweryn Pastuszak.

W drużynowym strzelaniu z pistoletu w kategorii młodzieży zwyciężyli Paweł Florek i Mateusz Malarz, drugie miejsce – Wiktoria Bojko i Szymon Jabłoński, a trzecie – Wiktoria Tokarska i Weronika Toporowska. W kategorii dorosłych: 1. Agnieszka Mech i Artur Luty, 2. Antoni Bojko i Seweryn Pastuszak, 3. Kazimierz Florek i Zbigniew Kortatyński. Prezes Szkolnego Koła Strzeleckiego Acumen w Wojsławicach Róża Gwarda zaprasza wszystkich sympatyków strzelectwa sportowego 14 lutego na wojewódzkie zawody strzeleckie o puchar dyrektora LOK w Lublinie. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here