Złodziej z trawą w gaciach

Kradł słuchawki, osądzą go za posiadanie narkotyków. Na nic się zdała kryjówka w majtkach – policjanci przeszukali 18-latka i znaleźli „towar”.

Chłopak został przyłapany przez pracowników sklepu z RTV i AGD na kradzieży słuchawek. Skierowani na miejsce policjanci wylegitymowali zatrzymanego i jeszcze chwila, a puściliby go po wypisaniu mandatu. Tyle że młody zaczął się zachowywać nad wyraz nerwowo. Na dodatek z daleka czuć było od niego marihuanę. Najwidoczniej cwany złodziejaszek zdążył przed przyjazdem policji schować towar w majtki, niestety… na próżno.
– W związku z podejrzeniem, że może mieć przy sobie narkotyki, przeszukali go. W bieliźnie znaleźli i zabezpieczyli blisko 10 gram marihuany i młynek służący do jej mielenia – mówi podkom. Ewa Czyż, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.
Nastolatek został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków oraz przyrządu służącego do ich przetwarzania. Nie dość, że nie ma nowych słuchawek, to jeszcze grozi mu do 3 lat więzienia. (pc)