Złoty jubileusz

14 par z terenu gminy Rejowiec wyróżniono medalami za długoletnie pożycie małżeńskie. A wręczali je w imieniu prezydenta RP, wicemarszałek województwa lubelskiego Krzysztof Grabczuk, starosta chełmski Piotr Deniszczuk oraz burmistrz Rejowca, Tadeusz Górski.


Wyjątkowa uroczystość odbyła się 6 października w Urzędzie Miejskim w Rejowcu. Oprócz gratulacji, kwiatów i pamiątkowych dyplomów dla jubilatów wystąpiła kapela „Sami Swoi” a wśród zaproszonych gości byli także ks. Jacek Jakubiec, proboszcz miejscowej parafii oraz Mirosław Kość, przewodniczący Rady Miasta Rejowiec.

Medale otrzymali: Maria i Andrzej Czausowie, Danuta i Jan Farianowie, Apolonia i Henryk Jackowniakowie, Stanisława i Mirosław Kremscy, Janina i Jan Lipińscy, Danuta i Aksenty Moradewiczowie, Halina i Edward Pękałowie, Henryka i Józef Pietrasiowie, Teodozja i Stefan Pracownikowie, Czesława i Zygmunt Rzeźniczukowie, Helena i Jan Starkowie, Elżbieta i Stanisław Steciowie, Bronisława i Marian Woźniakowie, Danuta i Stanisław Ziembowie. (reb)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here