Złoty Paragon dla Mleczarni

Do grona licznych nagród i certyfikatów, jakimi uhonorowano produkowany przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską z Krasnegostawu kefir, dołączyło kolejne wyróżnienie: „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” przyznany 23 maja.

– Dla nas jest to wyróżnienie szczególne, bo przyznawane przez naszych biznesowych partnerów, czyli detalistów i hurtowników, którym zawdzięczamy obecność naszych produktów na półkach sklepów – mówi Agnieszka Adamska z OSM Krasnystaw. „Złoty Paragon” dla kefiru 500 g to także efekt ogromnego zaufania, jakim klienci darzą produkty krasnostawskiej Mleczarni. – Serdecznie za to dziękujemy. Mamy to szczęście, że Polacy dokonują przy sklepowej półce coraz bardziej świadomych wyborów – dodaje.

To nie pierwsza nagroda dla krasnostawskiego kefiru. Już w 2017 r. OSM otrzymała za niego nagrodę „Złotego Paragonu”, a także wyróżnienia takie jak „Hit handlu” i „Najlepsze w Polsce”. – Certyfikat „Złoty Paragon”, jakim po raz kolejny nagrodzono naszą Spółdzielnię to świadectwo zasad i wartości, którym od ponad 100 lat hołduje OSM Krasnystaw. Te wartości to pełna naturalność produktów, brak konserwantów, wierność tradycyjnym recepturom i wykorzystanie najlepszego mleka z najczystszych rejonów Lubelszczyzny – mówi Adamska.

Marka „Krasnystaw” systematycznie klasyfikowana jest na wysokich pozycjach w rankingach najcenniejszych polskich marek. Produkty krasnostawskiej Mleczarni potwierdzają swoją jakość w kolejnych konkursach i plebiscytach. – Należymy do liderów branży. Nasze doświadczenie i wierność zasadom to gwarancja stabilnej współpracy dającej rezultaty w postaci zadowolenia i zaufania konsumentów.

Jesteśmy pewni, że razem, dzięki wsparciu i kooperacji opartej na szacunku i uczciwości będziemy mieli wiele wspólnych powodów do radości i satysfakcji z pracy. Tego właśnie sobie i państwu serdecznie życzymy – podsumowuje. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here