Zmiany we władzach Koła Moczykij

Po rezygnacji z pełnienia funkcji prezesa złożonej prz

ez Sebastiana Oszwę zarząd Koła Moczykij zwołał nadzwyczajne walne zgromadzenie członków, które odbyło się w dniu 1 lutego br. Podczas zebrania nowym prezesem koła został Kazimierz Sebestjański.

Uzupełniono także skład komisji rewizyjnej powołując do niej Bartłomieja Śniatkowskiego, zaś nowym komendantem społecznej straży rybackiej został Marek Sidorczak.

Komunikat ZO

Zarząd Okręgu PZW w Chełmie informuje wędkarzy o konieczności zaopatrzenia się w zezwolenia okręgów z którymi Okręg Chełmski ma podpisane porozumienia o wzajemnym honorowaniu składki członkowskiej na ochronę i zagospodarowanie wód (w przypadku planowanego wędkowania na ich terenie). W tej chwili w biurze ZO dostępne są zezwolenia wydane przez okręgi: Biała Podlaska, Lublin, Ciechanów, Tarnobrzeg i Sieradz. 

Najbliższe zebrania w kołach

22 lutego 2020 r.: Komunalnik – godz. 11.00 w Restauracji Pizzerii Kozak w Chełmie przy ul. Reformackiej 7, Złota Rybka Białka – godz. 15.00 w siedzibie Koła przy ul. Partyzantów 83 w Gorzkowie.

23 lutego 2020 r. Ceramik Krasnystaw – godz. 9.00 w świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Okrzei 25 w Krasnymstawie.

29 lutego 2020 r.: Zakład Karny godz. 9.00 w Biurze ZO PZW przy ul. Ks. Brzóski 21 w Chełmie.

1 marca 2020 r.: Dorohusk – godz. 10.00 w pałacu Suchodolskich w Dorohusku, Dubienka – godz. 10.00 w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dubience, Krasnystaw Miasto – godz. 10.00 w świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Okrzei 25 w Krasnymstawie, Rejowiec Fabryczny Miasto – godz. 10.00 w Dworku w Rejowcu Fabrycznym. (kd)