Znaleźli zwęglone zwłoki

Kolejna tragedia w powiecie krasnostawskim. Na terenie jednej z posesji w gminie Siennica Różana w spalonym budynku gospodarczym znaleziono zwęglone.

W piątek wieczorem (4 grudnia) strażacy otrzymali informację o pożarze, do którego doszło na jednej z posesji w gminie Siennica Różana. Ogień wybuchł w niezamieszkałej drewnianej szopie. – Po zakończonej akcji gaśniczej strażacy ujawnili wewnątrz pomieszczenia zwłoki mężczyzny. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia wewnątrz budynku – mówi Jolanta Babicz z krasnostawskiej policji.

Decyzją obecnego na miejscu prokuratora, ciało zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja. – Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny. Na miejscu mundurowi wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady, które pomogą ustalić przyczynę pożaru oraz wszystkie jego okoliczności – dodaje Babicz.

To kolejna w tym tygodniu podoba tragedia, do jakiej doszło na terenie powiatu krasnostawskiego. Kilka dni wcześniej zwęglone zwłoki mężczyzny znaleziono w garażu na terenie gminy Fajsławice. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here