Znamy ceny Seata Arony

Seat ogłasza ceny swojego pierwszego crossovera. Po tegorocznej premierze Ibizy piątej generacji, a także niedawnej prezentacji Leona po faceliftingu i modelu Ateca – pierwszego SUV-a w historii marki – przyszedł czas na kolejną nowość.

Do gamy hiszpańskiego producenta dołącza właśnie crossover Arona. Nowy model w sprzedaży ratalnej będzie dostępny już od 416 zł – z klimatyzacją, radiem i wielofunkcyjną kierownicą w standardzie.
Seat Arona zadebiutował na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie, a pierwsze egzemplarze hiszpańskiego crossovera wyjadą na polskie drogi jeszcze w tym roku. Auto dostępne będzie w atrakcyjnej miesięcznej racie od 416 zł, zaś dla wersji Full LED – 440 zł miesięcznie.
Arona jest samochodem wszechstronnym i charakteryzującym się wyjątkowym designem rodem ze słonecznej Barcelony. To idealna propozycja dla osób, chcących połączyć kompaktowy charakter hatchbacka z wszechstronnością SUV-a i zarazem strzał w dziesiątkę dla wszystkich pragnących poprzez samochód wyrazić swoją ekspresyjną osobowość.