Zostać królową

Jesteś ładna, zgrabna, a do tego fotogeniczna? Jeśli tak, to ogłoszenie jest adresowane właśnie do Ciebie. W Świdniku po raz pierwszy odbędzie się casting do konkursu „Queen Województwa Lubelskiego”. Panie, które się zgłoszą, mają szansę na atrakcyjne nagrody i nie tylko.


28 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się casting do konkursu „Queen Województwa Lubelskiego”, który odbywa się w ramach ogólnopolskich wyborów „Queen of Poland”. To już drugi z castingów. Pierwszy, zgodnie z planem, miał odbyć się w ubiegłą sobotę, 13 stycznia.
– To wyjątkowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, w tym m.in. egzotyczną wycieczką. Może okazać się piękną przygodą z modelingiem albo początkiem nowej drogi zawodowej – zachęca na stronie UM Świdnik organizator, agencja „Art Models”.
Na castingi mogą zgłosić się kobiety w wieku od 16 do 28 lat. Stan cywilny nie ma znaczenia. Panie, które zechcą zaprezentować się podczas castingu, oprócz dowodu osobistego, powinny zabrać ze sobą suknię wieczorową i koktajlową, strój kąpielowy oraz buty na wysokim obcasie. Casting rozpocznie się o godzinie 13 w sali kameralnej MOK. (opr. w)