Zostań królem parkietu

Chcesz brylować w tańcu na weselu czy dancingu? Propozycja Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku jest właśnie dla ciebie.


„Kursu Tańca Użytkowego z elementami tańca towarzyskiego” to jedna z wielu nowości, jakie w nowym sezonie przygotował Miejski Ośrodek.

– Zapraszamy na te zajęcia wszystkich, którzy lubią taniec, lubią tańczyć i tych, którzy chcieliby podszlifować swoje umiejętności w tym zakresie – mówi Ewa Jaśkowiak z Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku.

Ci, którzy zdecydują się na udział w zajęciach najpierw w oparciu o proste, a potem nieco trudniejsze figury i kroki taneczne, nauczą się jak radzić sobie na parkiecie. Panowie nauczą się, jak poprawnie prowadzić partnerkę; a panie dowiedzą się jak poprawnie odczytywać prowadzenie partnera oraz zaprezentować siebie na parkiecie.

Jak zapewniają pracownicy MOK-u, na zajęciach mile widziani będą również ci, którzy nie mają o tańcu zielonego pojęcia, a bardzo chcieliby się go nauczyć.

– Brak umiejętności w tym zakresie to nie jest żadna przeszkoda. Właśnie o to chodzi w tych zajęciach, by nabyć w tańcu pewniej zręczności i tym samym pewności siebie. Problemem nie jest też brak partnera – dodaje E. Jaśkowiak.

Zajęcia tańca użytkowego odbywają w każdy czwartek o godz. 21 w MOK-u (al. Lotników Polskich 24). Prowadzi je Aleksandra Szopa, instruktor tańca i choreograf z ponad 20-letnim doświadczeniem, a także tancerka z międzynarodową klasą taneczną S. (w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here