Zostań Miss Chmielaków!

Do 8 lipca trwa nabór kandydatek do tegorocznego konkursu Miss Chmielaków. Mogą w nim startować wszystkie dziewczyny, które ukończyły 18 lat.

By wystartować w konkursie wystarczy wysłać maila zatytułowanego „Zgłoszenie do Miss Chmielaków” na adres biuro@promoters.pl . W treści maila muszą być zawarte następujące informacje: imię i nazwisko, data urodzenia, adres, nr telefonu oraz adres email, wymiary (wzrost, biust, biodra, talia), a także oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora konkursu moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb rekrutacyjnych konkursu „Miss Chmielaków 2021”.

Do maila trzeba dołączyć minimum dwa zdjęcia: fotografię pełnej sylwetki (preferowane zdjęcia w stroju kąpielowym) oraz drugie dowolne wybrane zdjęcie. Przesłane fotografie nie będą nigdzie publikowane, służą jedynie do celów rekrutacyjnych, nie muszą być wysokiej jakości (mogą być wykonane telefonem), muszą wyraźnie prezentować twarz kandydatki.

Spośród przesłanych zgłoszeń organizatorzy wybiorą 9-12 finalistek, które wystartują w Miss Chmielaków 2021, które odbędą się 22 sierpnia na scenie 50. Ogólnopolskiego Święta Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie” 2021.

Kandydatki, które zostaną zakwalifikowane do konkursu muszą być dyspozycyjne w dniach 19-22 sierpnia, kiedy odbędzie się zgrupowanie przygotowujące do finału oraz finał konkursu. Ponadto, w pierwszej połowie lipca (piątek lub sobota) odbędzie się obowiązkowa sesja zdjęciowa, której termin zostanie uzgodniony z finalistkami. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here