Zostań młodym kucharzem na Roztoczu

Każdego roku, przed rozpoczęciem wakacji, powraca pytanie, jak i gdzie zorganizować dzieciom letni wypoczynek? Akademia Kreatywności proponuje 10-dniowe warsztaty kulinarne na Roztoczu.

– Gdy myślimy o letnim wypoczynku dla naszych dzieci, najczęściej mamy na myśli miejsca położone niedaleko naszego zamieszkania, atrakcyjne, bezpieczne i gdzie można aktywnie spędzić czas – podkreśla E. Stępień. – Szukamy też pewnego organizatora i dopasowanej oferty, tak, by nasze dziecko nie narzekało, że nudzi się. Dlatego też warto rozważyć ofertę wakacyjną Akademii Kreatywności i postawić na dobrą zabawę w młodego kucharza w Zwierzyńcu.

Program wakacyjnego wyjazdu na Roztocze z Akademią Kreatywności jest zapięty na ostatni guzik. – Na uczestników kulinarnych warsztatów czekają kuchenne eksperymenty, ciekawe wyprawy, gry i zabawy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci na takich wyjazdach uczą się samodzielności, tak jak kiedyś my, rodzice. To czas na naukę działania w grupie. Dzieci będą przyrządzać dania z kuchni świata, ale też nie zabraknie lokalnych przepisów. Kuchnia i dania, z których słynie Roztocze, są wspaniałe. To mieszanka wpływów kuchni staropolskiej, ukraińskiej i żydowskiej. Wykorzystanie świeżych, sezonowych produktów sprawia, że jest ona jedną z najzdrowszych w kraju – podkreśla Eliza Stępień.

Na warsztaty kulinarne na Roztoczu można zapisać się dzwoniąc pod nr tel. 606 530 940. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat. Więcej informacji na Facebooku – Akademia Kreatywności. (s)