Zostań Tropicielem Osiedlowej Przyrody

Spacery i warsztaty dla dzieci, młodzieży, starszych i młodszych będą odbywały się w czerwcu i lipcu. Zapraszamy na spotkania z przyrodnikami: Justyną Choroś, Jakubem Orłowskim (Inspektorem Bywakiem) oraz artystką Pauliną Krać.


Spotkania będą miały charakter otwarty i bezpłatny. Wszystkie będą zaczynały się przy kładce przy Romera, pobliżu przystanku „Romera-Kościół”, w godzinach popołudniowych. – Chcemy tym razem pospacerować nad rzeką Bystrzycą i zapoznać się z charakterem tej dzielnicy – mówi Marta Nazaruk-Napora z nieformalnej grupy Tropiciele Osiedlowej Przyrody – TROP.

Zapisy na spacery poprzez mail: badawcza@gmail.com lub na Facebooku TROP-u. W planach będą także warsztaty dla dzieci: „Zmysły i przyroda”, które odbędą się 29 i 30 czerwca o godzinie 17.00 oraz 1 lipca o 16.00.

Cykl spotkań z przyrodą realizowany jest w ramach projektu „Zmysły i przyroda”, dofinansowanego ze środków Dzielnic Kultury. W ubiegłym roku dużym zainteresowaniem mieszkańców cieszyły się spacery po osiedlu Błonie.

Najbliższy spacer przyrodniczy śladem świata roślin z Justyną Choroś odbędzie się w sobotę, 14 czerwca o godzinie 17.00, 15 czerwca o godzinie 18.00 odbędzie się spacer przyrodniczy tropem zwierząt z Inspektorem Bywakiem. (EM.K)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here