Zwiedzaj Lwów z WeRwĄ

Chełmski Klub Podróżników Stowarzyszenia WeRwA zaprasza na dwudniową wycieczkę do Lwowa organizowaną pod patronatem redakcji „Nowego Tygodnia”.

Wycieczka odbędzie się w dniach 22-23 października. Wyjazd o godz. 5 z dworca PKS w Chełmie. W sobotę uczestnicy zwiedzą wzgórze Wysoki Zamek oraz cmentarze Łyczakowski i Orląt Lwowskich. Po obiedzie zakwaterują się w położonym w centrum miasta hotelu Cisar. Wieczorem chętni onejrzą spektakl operowy „Cyrulik Sewilski”, a pozostali będą mieli czas wolny. Można będzie go wykorzystać m.in. na odwiedzenie imprez i kiermaszu odbywających się w ramach Festiwalu Sera i Wina. W niedzielę zwiedzanie lwowską starówkę. Będzie także czas wolny na indywidualne smakowanie lwowskich atrakcji, w tym m.in.: fabryki czekolady i cukierków, kopalni kawy, teatru piwnego oraz sklepu z nalewkami. Po obiedzie czas na zakupy w markecie, po czym turyści wyruszą do Chełma, odwiedzając Żółkiew. To jednak nie będzie koniec atrakcji! W drodze powrotnej odbędzie się test ze znajomości Lwowa i naszej gazety. Nagrodami będą wejściówki do Jaskini Solnej Barbórka.
Cena wycieczki (230 zł) obejmuje wyżywienie (dwa obiady i śniadanie), transport, noclegi, wstęp do zwiedzanych obiektów, usługę przewodnika oraz ubezpieczenie. Wejściówka na spektakl operowy dla chętnych jest dodatkowo płatna 30 zł.

Liczba miejsc ograniczona! O wpisaniu na listę decyduje kolejność wpłat. Zapisy i wpłaty przyjmuje sklep Metro przy ul. Pijarskiej 5 w Chełmie w godz. 10-17. Wpłat można także dokonywać na konto Stowarzyszenia WeRwA nr 26 2030 0045 1110 0000 0309 7720.
– Przy wpłacie należy podać imię i nazwisko, nr telefonu, datę urodzenia i to czy dana osoba nie choruje na tzw. choroby przewlekłe, bo takie są wymogi do zawarcia ubezpieczenia. Przypominamy takżę, że do wyjazdu na Ukrainę niezbędny jest paszport – informują organizatorzy wycieczki.
Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 502 342 117 lub na Facebooku Stowarzyszenia WeRwA lub Chełmskiego Klubu Podróżników. (opr. mg)