Zwinął portfel z lady

Funkcjonariusze z Krasnegostawu poszukują mężczyzny, który w lipcu przywłaszczył sobie portfel z pieniędzmi i dokumentami. Jego wizerunek zarejestrowały kamery.

Do zdarzenia doszło 27 lipca w jednym z dyskontów w Krasnymstawie. – Jeden z klientów po zapłaceniu za zakupy pozostawił przy kasie portfel z pieniędzmi i dokumentami. Gdy odszedł z zakupami, to stojący za nim klient przywłaszczył sobie portmonetkę nikomu nic nie mówiąc – opowiada Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskiej policji. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez sklepowy monitoring.

Na nagraniu widać jak mężczyzna podnosi pozostawiony portfel, pospiesznie go chowa, a następnie (po zapłaceniu za swoje zakupy) wychodzi ze sklepu.

– Z obrazu zarejestrowanego przez kamery wynika, iż mężczyzna który dokonał przywłaszczenia miał ciemne włosy i ubrany był w koszulkę typu „polo” w czarno-białe paski – dodaje rzecznik. Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie tel. 82 575 62 10 lub najbliższą jednostką policji. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here