„Zwracam się z ogromną prośbą”…

O poprawę oświetlenia w rejonie ulic Rudnickiej i Modrzewiowej apeluje Stanisław Brzozowski z klubu radnych Prawa i Sprawiedliwość. Skierował w tej sprawie kolejną interpelację do prezydenta Krzysztofa Żuka.


– „Proszę o ponowne przeanalizowanie montażu dodatkowej oprawy oświetleniowej na istniejącym słupie przy ulicy Rudnickiej, która byłaby nakierowana na ulicę Ustronie. Jest to najważniejszy punkt ze zgłoszonej przeze mnie uprzednio listy i w ocenie społeczności lokalnej jego zrealizowanie jest koniecznością” – czytamy w interpelacji skierowanej do prezydenta Krzysztofa Żuka.

Radny Stanisław Brzozowski zwraca uwagę, że „obecnie wylot ulicy Ustronie, dość licznie uczęszczany przez kierowców, jest wyraźnie zaciemniony, co obniża bezpieczeństwo ruchu w tym miejscu”. – Wcześniej nie było możliwości odpowiedniego montażu drugiego wysięgnika z oprawą, ale pojawiła się ona w tym roku, po odłamaniu się z rosnącego obok drzewa sporego konaru – dodaje radny.

S. Brzozowski zwraca uwagę, że problem występuje również na ulicy Przejazd. – „Zwracam się z ogromną prośbą o montaż dodatkowego wysięgnika na istniejącym słupie energetyczno-oświetleniowym przy ulicy Modrzewiowej z oprawą nakierowaną na pozbawiony obecnie jakiegokolwiek oświetlenia odcinek ul. Przejazd” – czytamy w piśmie adresowanym do prezydenta, który jeszcze nie ustosunkował się do uwag radnego.  GR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here