Zwycięska Włodawianka

Piłkarze wicelidera IV ligi, Włodawianki Włodawa, wygrali kolejny mecz sparingowy. W niedzielę w Białej Podlaskiej pokonali Huragan Międzyrzec Podlaski 4:2 (2:1), prezentując przy tym dobrą grę.


– Po meczu byłem zadowolony z postawy drużyny, mimo że nie mogliśmy dziś skorzystać z kilku zawodników – mówi Mirosław Kosowski, trener Włodawianki. – Trzech naszych graczy pojechało na studenckie mistrzostwa Polski w futsalu, dwóch z kolei jest chorych. Zagraliśmy dobry mecz z przeciwnikiem, który dysponuje wysokim potencjałem. Podnieśliśmy poprzeczkę wysoko, byliśmy skuteczni w defensywie i ofensywie. Jednym słowem zadowoleni wracamy do domu.

Bramki dla Włodawianki w tym meczu strzelili: Piotr Pacek w 23 i 44 min., samobójcza w 65 min. i zawodnik tesowany 75 min. Włodawski zespół zagrał w składzie: Polak (46 Danielczuk) – Czarnota, Nielipiuk, Błaszczuk, Kwiatkowski, Naumiuk (46 zawodnik testowany), Bartnik, Pacek, Magdysh, Kawalec, Kamiński. W kolejnym meczu kontrolnym Włodawianka zmierzy się z Podlasiem Biała Podlaska. (r)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here