Zwycięstwo było blisko

KŁOS GMINA CHEŁM – HUCZWA TYSZOWCE 1:1 (1:1)


1:0 – E. Poznański (24), 1:1 – Dworak (41).

KŁOS: Łopąg – Leśniak (74 Adamski), E. Poznański, Rutkowski, Gierczak (87 Jabłoński), J. Rak (65 Drzewicki), P. Poznański, Krawiec, Kuśmierz, Ibarguen (71 Mazur), Dąbrowski.

Dla obu zespołów był to bardzo ważny mecz. W tabeli Huczwa ma tylko punkt przewagi nad Kłosem. Podopieczni trenera Jana Konojackiego, chcąc myśleć o awansie do grupy mistrzowskiej, musieli pokonać sobotniego rywala, tym bardziej, że grali na swoim boisku. Zwycięstwo było bardzo blisko, bo w 82 min. gospodarze mieli wymarzoną sytuację do zdobycia gola. Za zagranie piłki ręką w polu karnym gości przez jednego z zawodników Huczwy sędzia wskazał na jedenasty metr. Dominik Dąbrowski, zamiast do siatki, skierował piłkę w słupek. – Szkoda tego niewykorzystanego karnego, bo mogliśmy ten mecz wygrać – mówił po ostatnim gwizdku sędziego Jan Konojacki.

Spotkanie nie dostarczyło za wielu emocji. W pierwszej połowie mecz był wyrównany, a obie drużyny strzeliły po jednym golu. W drugiej części Kłos uzyskał przewagę. – Byliśmy zespołem lepszym, ale nic nam nie chciało wpaść. Brakowało jakiejś indywidualnej akcji, która mogłaby przesądzić o losach meczu – dodaje trener Konojacki.

W kolejnym meczu Kłos Gmina Chełm zagra na wyjeździe z Gromem Różaniec. Początek spotkania w niedzielę 31 bm. o godz. 13.00. (d)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here