Życie wraca do KDK

Po wakacyjnej przerwie do Krasnostawskiego Domu Kultury wracają zajęcia z edukacji kulturalnej. Już 7 września placówka zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów. Ze względu na zagrożenie COVID-19 wszystkie zajęcia będą odbywały się w obowiązującym reżimie sanitarnym, z którym można zapoznać się w Krasnostawskim Domu Kultury oraz na stronie www.kultura.krasnystaw.pl

Szczegóły oferty: w poniedziałki i środy KDK zaprasza na zajęcia tańca współczesnego z elementami jazzu, podstaw baletu i tańca scenicznego dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 17 lat. Zajęcia prowadzi Szkoła Tańca Żan-Tan. Zapisy i dodatkowe informacje pod nr telefonu 795 062 125. Zajęcia płatne. Szkoła Żan-Tan prowadzi również naukę tzw. pierwszego tańca na wesela – zapisy i terminy ustalane indywidualnie. We wtorki i czwartki odbywać się będą zajęcia tańca towarzyskiego prowadzone przez Szkołę Tańca Top-Art z Lublina.

Zajęcia prowadzone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapisy i dodatkowe informacje pod numerem telefonu 790 208 856. Zajęcia płatne. W poniedziałki KDK zaprasza na zajęcia rękodzieła artystycznego z elementami twórczości ludowej, które poprowadzi Sylwia Czapla. Zajęcia bezpłatne dla dzieci i rodziców. Pierwsze zajęcia odbędą się 14 września o godz. 16.30. Od 15 września odbywać się bezpłatne zajęcia plastyczne, które poprowadzi Magdalena Wróbel.

We wrześniu w każdą środę spotykać się będzie Klub Seniora. We wtorki i piątki o godz. 18.00 młodzież i dorośli mogą brać udział w bezpłatnych zajęciach teatralnych, które poprowadzi Hovhannes Aleksanyan. Pod koniec września pojawią się informacje na temat zajęć wokalnych i muzycznych prowadzonych przez Monikę Pohl. (k)