1% podatku zostaw w Lublinie!

Na ostatni weekend marca w SKENDE Shopping zaplanowano finał akcji ProcentujeMY!

To projekt realizowany przez centrum handlowe oraz megasklep IKEA, mieszczące się przy Al. Spółdzielczości Pracy, wraz z urzędem miasta, mający na celu zachęcenie mieszkańców do oddawania swojego 1 proc. podatku lokalnym organizacjom, ale także wsparcia organizacji pożytku publicznego w zakresie prowadzenia działań marketingowych.

W ramach akcji „ProcentujeMY” organizacje pożytku publicznego, które zgłosiły się do 4 marca, mogą bezpłatnie wziąć udział w dwutygodniowej kampanii promocyjnej na terenie SKENDE.

Z kolei od 29 do 31 marca w centrum handlowym zaplanowano minitargi, które jeszcze lepiej pozwolą zaprezentować organizacjom swoją działalność i wyjaśnić, czym się zajmują się . W tym celu powstaną specjalne punkty informacyjne. Każda z organizacji będzie mogła przekonać mieszkańców Lublina, dlaczego to właśnie jej KRS powinni wpisać w swoim zeznaniu podatkowym.

Podczas finału zaplanowano warsztaty kreatywne dla dzieci i rodziców, (lekcje przyrody i historii, wystawy, kiermasz świąteczny, pokazy pierwszej pomocy, karate shinkyokushinkai, roweru towarowego i elektrycznego) i spotkania ze zwierzętami. BK