100 Klubów na 100-lecie LZPN

W piątek (18 listopada) w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Anny Kamieńskiej w Świdniku odbył się wieczór autorski Jacka Kosierba, podczas którego miejscowy pasjonat futbolu, zaprezentował swoją najnowszą publikację, książkę pt. „100 Klubów na 100-lecie LZPN”.

Na 464 stronach, autor zebrał historie ponad stu klubów z terenu całego województwa lubelskiego, w tym także tych już nieistniejących. Książka jest bogato ilustrowana. W sumie na jej kartach znalazło się ponad 700 zdjęć indywidualnych oraz drużynowych. Choć całkowity nakład publikacji został określony w oparciu o zamówienia z klubów, które partycypowały w jej wydaniu, to istnieje jeszcze możliwość zamówienia przez indywidualne osoby. W tym celu zainteresowani mogą się kontaktować z autorem publikacji pod nr tel. 601 413 856 lub email: jacekkosierb@interia.pl.

Patronat honorowy nad publikacją objęli starosta świdnicki Łukasz Reszka, burmistrz Świdnika Waldemar Jakson i prezes LZPN Zbigniew Bartnik. Partnerem promocji książki było Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie. Z dumą wspieramy sport”.