A ty będziesz piłkarzem

W księgarniach w całej Polsce dostępna jest już biografia Władysława Żmudy, legendy reprezentacji Polski, wychowanka lubelskiego Motoru. Współautorem książki „A ty będziesz piłkarzem” jest Dariusz Kurowski, uznany dziennikarz i współtwórca m.in. biografii Jerzego Dudka „NieREALna kariera”, która cieszyła się powodzeniem nie tylko w Polsce, ale też na świecie.


„A ty będziesz piłkarzem” nie jest biografią piłkarza opowiadającego głównie o rozegranych meczach i zdobytych trofeach. To raczej książka o człowieku, który dzięki piłce mógł sporo doświadczyć i jeszcze więcej przeżyć. Szczery do bólu obraz czasów, w których przyszło mu żyć. Może dla niektórych trochę szokujący, ale z pewnością prawdziwy. Dlatego główny bohater opowieści nie tworzy wyidealizowanego autoportretu, ale jest człowiekiem z krwi i kości, niepozbawionym słabostek, grzechów i grzeszków.

Gdy na potrzeby tej książki przeanalizowałem swoje życie, nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że mogłoby stanowić gotowy scenariusz do filmu. Tylko jakiego? Na pewno sensacyjno-przygodowego, pełnego humoru i niespodziewanych zwrotów akcji. Coś pomiędzy kapitanem Klossem a Jamesem Bondem. I do tego z wątkiem… love story. Jeśli ktoś uważa, że przesadzam, niech najpierw przeczyta, a dopiero potem ocenia – mówi Władysław Żmuda.

Książka do nabycia w księgarniach i w salonach: Inmedio, Inmedio Trendy, Relay, 1-Minute, Discover, Hubiz, The Warsaw Store, Virgin oraz w sklepach internetowych: prenumerata24.pl, motyleksiazkowe.pl, czytam.pl, tantis.pl, taniaksiazka.pl, empik.com, swiatksiazki.pl.

Już 9 czerwca Władysław Żmuda i Dariusz Kurowski odwiedzą Lublin. Spotkanie autorskie odbędzie się o godz. 14 w Centrum Historii Sportu na Arenie Lublin. Będzie można je śledzić za pośrednictwem fanpage CHS! BAS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here