Adam Kulik w Suzuki Top Team

W ubiegłym tygodniu światło dzienne ujrzał 45-sekundowy film zrealizowany w ramach kampanii reklamowej „Suzuki Top Team”, przedstawiający reprezentantów Polski w pięściarstwie, w tym Adama Kulika z lubelskiej Starej Szkoły Boksu.


Od grudnia ubiegłego roku część kadrowiczów w boksie została objęta wsparciem stypendialnym przez Suzuki Motor Poland, japońską markę ściśle współpracującą z Polskim Związkiem Bokserskim.

Zawodniczki i zawodnicy wchodzący w skład „Suzuki Top Team” – oprócz Kulika także Sandra Drabik, Aneta Rygielska, Elżbieta Wójcik, Karolina Koszewska, Mateusz Polski, Bartosz Gołębiewski, Daniel Adamiec i Mateusz Goiński – otrzymali od sponsora kluczyki do samochodów Vitara oraz comiesięczne dostają stypendium w wysokości 3500 zł.

Suzuki wspiera Polski Związek Bokserski już od 2017 roku. Początkowo współpraca opierała się na wsparciu przy pojedynczych turniejach, takich jak Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Feliksa Stamma, Memoriał Leszka Drogosza oraz zaangażowaniem w organizację meczów w ramach Światowej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego.

Coraz większe zainteresowanie kibiców wydarzeniami organizowanymi przez Polski Związek Bokserski, a tym samym wzrost rozpoznawalności marki Suzuki zadecydowały nie tylko o przedłużeniu współpracy, ale także o znacznym poszerzeniu zakresu wzajemnych świadczeń.

BAS