Alimenciarz ukrył się w warsztacie

W poniedziałek po południu policjanci z Żółkiewki zatrzymali poszukiwanego 28-latka. Mężczyzna ukrył się przed mundurowymi w jednym z warsztatów samochodowych na terenie gminy Rudnik. – Najbliższe sześć miesięcy spędzi w więzieniu za niepłacenie alimentów – dowiadujemy się.

W poniedziałek, 16 lipca, po południu, funkcjonariusze z Posterunku Policji w Żółkiewce odwiedzili jeden z warsztatów samochodowych na terenie gminy Rudnik. – Z posiadanych przez niech informacji wynikało, że może tam przebywać poszukiwany mężczyzna – mówi Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskiej policji. Wejścia na teren posesji pilnowały dwa duże psy. Właściciel początkowo nie chciał ich zamknąć, naciskany przez mundurowych w końcu je zabrał.

– Po chwili informacje posiadane przez policjantów potwierdziły się. W jednym z pomieszczeń warsztatu, za częściami samochodowymi i za drzwiami, próbował ukryć się poszukiwany mężczyzna – dodaje. 28-latek z uporem maniaka unikał płacenia alimentów. Teraz pół roku spędzi w więzieniu. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here