Andrijana Tatar zostaje!

W ostatnim tygodniu przed zasłużonymi urlopami zawodniczki MKS FunFloor Perła Lublin trenowały wspólnie ze wszystkimi grupami młodzieżowymi lubelskiego klubu. Powyżej rodzinne zdjęcie po poniedziałkowych zajęciach z najmłodszym rocznikiem uczestniczącym w rozgrywkach Ligi Dzieci (2009/2010), wicemistrzyniami województwa lubelskiego, prowadzonymi przez trener Małgorzatę Rolę

Andrijana Tatar zostaje w zespole MKS FunFloor Perła Lublin na kolejny sezon! 26-letnia kołowa z Czarnogóry w ubiegłym tygodniu przedłużyła kontrakt z lubelskim klubem.
Tatar dołączyła do lubelskiego zespołu przed sezonem 2020/21, stając się jego mocnym punktem. W ligowych rozgrywkach w barwach MKS rozegrała dotychczas 40 spotkań, zdobywając 55 goli.


– Cieszę się, że zostaję w Lublinie i będę wciąż mogła występować dla tej wspaniałej publiczności. Dobrze się czuję, będąc częścią tej drużyny, która jest dla mnie jak druga rodzina – mówi Andrijana Tatar. – W tym sezonie kontuzja nieco pokrzyżowała moje plany, ale wierzę, że w kolejnym dam z siebie jeszcze więcej.

Klub wciąż oficjalnie nie zaprezentował jeszcze nowych zawodniczek. Pewne jest już jednak, że MKS zasilą reprezentantki – Słowacji Marianna Rebičová z ekipy mistrza naszych południowych sąsiadów, Iuventy Michalovce oraz Polski – Magdalena  Więckowska z kieleckiej Korony, druga snajperka rozgrywek, młodsza siostra Dominiki, rozgrywającej występującej  w lubelskiej ekipie od stycznia 2020 r. MKS jest także bliski pozyskania 26-letniej bramkarki Karoliny Sarnackiej z Piotrcovii.

Zawodniczki do wspólnych zajęć po urlopach wrócą w połowie lipca. Zespół do sezonu będzie przygotowywał się w Lublinie, z uwagi na spore koszty, zrezygnowano z wyjazdu na zgrupowanie. Drużyna weźmie udział w trzech turniejach m.in. w czeskim Moście. BAS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here