Andrzeja Hulanickiego droga na Kilimandżaro

Po wakacyjnej przerwie, w nowym miejscu, wracają spotkania Chełmskiego Klubu Podróżników. W piątek, 7 października, o godz. 19:00 w restauracji Lwów chełmianin Andrzej Hulanicki opowie o zdobyciu Kilimandżaro, najwyższej góry Afryki i jedynego miejsca na Czarnym Lądzie, gdzie cały czas leży śnieg.

Andrzej Hulanicki jest właścicielem znanej, nie tylko w Polsce, chełmskiej firmy Haber Energia. Po zbudowaniu renomy i mocnym osadzeniu firmy na rynku, postanowił rozwijać swoją kolejną pasję, jaką jest turystyka. Zaczęło się właśnie od zdobycia, w październiku 2005 roku, Kilimandżaro. Od tamtej pory był w dziewięćdziesięciu krajach świata, a w planach ma kolejne wyprawy.

Jako zamiłowany fotograf wszystkie podróże dokumentuje licznymi zdjęciami. Czy w Afryce śpiąc w ubraniu i w ciepłym śpiworze można mieć kłopoty z zaśnięciem z powodu przejmującego zimna? Co trzeba zabrać na trekking na Kilimandżaro? Tego i wielu innych ciekawostek dowiesz się podczas piątkowego spotkania z chełmskim podróżnikiem. Wstęp wolny. Sponsorem wydarzenia jest firma Haber Energia, która dla uważnych uczestników spotkania ufundowała nagrody. (gg)