Ani Mru Mru rozśmieszą w Krasnymstawie

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza 17 maja na aż dwa występy znanego kabaretu Ani Mru Mru. Bilety w cenie 55 zł do nabycia na stronach www.biletynakabarety.pl, www.kupbilecik.pl, www.bilety.krasnystaw.pl oraz w kasie KDK.

Ani Mru Mru pojawią się na scenie o 17.30 i 20.00. Lubelski kabaret w Krasnymstawie zaprezentuje nowy program „Ostatnie takie trio”, w którym mierzy się z odwiecznym pytaniem: „Jak to? Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było?” – Przez ponad 100 minut artyści w sobie tylko znany sposób unikają odpowiedzi na wszystkie z tych pytań, jednocześnie bawiąc do łez widzów w każdym wieku.

Wisienką na tym zabawnym torcie są kreacje aktorskie Waldemara Wilkołka, który powoli wyrasta na drugiego wicelidera tej trupy – mówi Damian Kozyrski, dyrektor KDK. Tytuł programu, pozornie zwiastujący zakończenie kariery, jest jedynie zapowiedzią powiększenia składu o grupę brazylijskich tancerek, prestidigitatora i kilku czołowych piłkarzy. – „Ostatnie takie trio” to coś, czego na pewno nie wolno przegapić – zachęca Kozyrski. Zamówienia na bilety grupowe przyjmowane są pod nr tel. 601 500 545. (k)