Anielsko sielskie święta

Rzadko się zdarza, żeby restauracja aż tak bardzo kojarzyła się ze świątecznym klimatem, rodzinnym ciepłem i tradycją, jak to jest w przypadku Sielsko Anielsko na lubelskim Starym Mieście.
Ten wyjątkowy lokal pełen sielskich aranżacji, na długo przed świętami zaczyna tętnić firmowymi wigiliami.
– Współczesny człowiek większość swego życia spędza w pracy. To ważne, gdy znajduje tam środowisko przyjaciół. Pracodawcy coraz częściej dbają więc o symboliczne podkreślenie rodzinnej atmosfery przed każdymi świętami, stąd popularność pracowniczych wigilii itp. imprez, na które Sielsko Anielsko jest tak chętnie wybierane. Cieszymy się z tego i gwarantujemy rodzinną atmosferę, wyjątkowe menu, smaczne potrawy, tradycyjne dania, no i oczywiście miłą obsługę. Zapraszamy w nasze gościnne wnętrza – mówi Jacek Abramowski, menadżer Restauracji Sielsko Anielsko.
Sielsko Anielsko od 2011 r. należy do elitarnego klubu lubelskich lokali, które zdobyły tytuł „Restauracja Roku”. Nic więc dziwnego, że na swoje imprezy to urocze miejsce na Starym Mieście, przy ul.. Rynek 17 wybierają firmy z branży bankowej, deweloperzy, znaczący ubezpieczyciele, artyści, twórcy, dziennikarze, itp. To firma ciesząca się renomą dobrej kuchni i wyjątkowo przyjazną atmosferą oraz przystępnymi cenami.
– Skończyliśmy już świąteczny wystrój naszych pomieszczeń. Wolnych terminów na pracownicze wigilie jest już mało, a więc z rezerwacjami należy się pospieszyć – dodaje Jacek Abramowski.
Oczywiście Sielsko Anielsko cały czas jest otwarte również na klientów indywidualnych, którzy coraz częściej wybierają się tu na rodzinne obiady, okolicznościowe przyjęcia, i po prostu, żeby miło i przyjemnie spędzić czas na towarzyskiej „kawce” czy lanchu.
MEGAODSŁONA
NA SYLWESTRA:
Szczegółów nie możemy zdradzać, ale restauratorzy z Sielsko Anielsko szykują na sylwestra zupełnie nową odsłonę swojej działalności, co w połączeniu z licznymi atrakcjami i perfekcyjnym menu skłaniać powinno każdego do rezerwacji miejsc już dziś. 
(Marcel Smakosz)