Aquapark czeka na gości

Dobra wiadomość. W piątek, 28 maja Chełmski Park Wodny otwiera wszystkie strefy. W dni powszednie aquapark będzie czynny od godz. 13, a w weekendy od 9.

– Strefa basenów rekreacyjnych ze zjeżdżalniami, baseny sportowe, saunarium, korty do squasha i tory na kręgielni są w pełni przygotowane i czekają na naszych gości – przekonuje Artur Juszczak, prezes Chełmskiego Parku Wodnego i Targowisk Miejskich.

Aquapark był zamknięty przez kilka miesięcy, mimo to – jak mówi prezes Juszczak – kadra cały czas pracowała nad nowymi rozwiązaniami, by w pełni zadowolić gości. – To oni tworzą to miejsce. Już od pierwszego dnia otwarcia czekają na nich zmiany – zapewnia Juszczak. – Szykujemy cztery rodzaje jednodniowej imprezy turystycznej, opłacanej bonem turystycznym. Mamy kartę bonusową dla gości saunarium i strefy basenów. Co dziewiąte wejście będzie kosztować tylko jedną złotówkę. Zorganizowaliśmy strefę leżakowania przy fontannie oraz małą saunę na poziomie basenów sportowych.

Zmieniają się godziny otwarcia Chełmskiego Parku Wodnego. W dni powszednie pierwsi goście będą wpuszczani od 13.00, zaś w weekendy od 9.00. W Boże Ciało obiekt rozpocznie pracę od 10.00. Aquapark każdego dnia będzie zamykany o 22.00. Z kolei w wakacje, już od pierwszego dnia, obiekt ma pracować w godz. 9.00 – 22.00. – Wszystkie atrakcje będą dostępne w wymaganym przez sanepid reżimie sanitarnym, czyli DDM – dezynfekcja, dystans, maseczki. To u nas standard. Dlatego też goście mogą się czuć bezpiecznie – dodaje Juszczak. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here