Aquapark rozkręca się

W ciągu trzech dni, od poniedziałku do środy, z chełmskiego aquaparku skorzystało ponad 1000 osób. Liczba odwiedzin stale rośnie. Największą popularnością cieszą się sauny. W piątek ruszyła czterotorowa kręgielnia.

 

Od poniedziałku, 28 listopada, po promocyjnym weekendzie, w aquaparku obowiązuje już normalny cennik, o którym pisaliśmy przed dwoma tygodniami. Amatorów wodnych uciech przybywa z każdym dniem. Tylko od poniedziałku do środy 30 listopada z parku wodnego skorzystało blisko 1000 osób.
– Mamy już stałych bywalców, przychodzących na poranne pływanie, są też tacy, którzy codziennie meldują się u nas po szesnastej – mówi Zbigniew Mazurek, prezes Chełmskiego Parku Wodnego i Targowisk Miejskich. – Bardzo dużą popularnością cieszą się sauny, gdzie obowiązuje strefa beztekstylna. Na niemalże każdym seansie saunowym mamy komplet. Mieliśmy już zorganizowaną grupę młodzieży szkolnej z Ryk. Zgłosiło się też wojsko, które chce korzystać codziennie z naszej pływalni. Spływają zapytania ze szkół z Chełma i regionu. Można powiedzieć, że rozkręcamy się.
Od piątku w aquaparku działa już kręgielnia. Do dyspozycji gości są cztery tory. Od poniedziałku do piątku do godz. 16.00 za godzinę wynajęcia toru zapłacimy 24 zł, od 16.00 do 20.00 – 32 zł, a po 20.00 – 40 zł. W weekendy do 16.00 godzina gry kosztuje 28 zł za tor, między 16.00 a 20.00 – 38 zł, a po 20.00 – 45 zł.
– Staraliśmy się ustalić konkurencyjne ceny, które zachęcą klientów – mówi Mazurek. – Myślę, że kręgielnia będzie cieszyła się sporą popularnością. (ptr)