Audi wprost pod pociąg

Dramatyczne chwile na przejeździe kolejowym w Wincentowie. 26-latek z Krasnegostawu wjechał osobowym audi wprost pod szynobus z Lublina do Zamościa.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (12 stycznia) po 22.00 na przejeździe kolejowym w Wincentowie (gmina Krasnystaw). – 26-letni mieszkaniec Krasnegostawu, jadąc audi, nie zachował należytej ostrożności, nie zatrzymał się i wjechał na przejazd wprost pod szynobus relacji Lublin – Zamość – informuje Piotr Wasilewski z krasnostawskiej policji. Pociąg zdołał zatrzymać się dopiero po przejechaniu jeszcze ok. 100 metrów.

Szczęście w nieszczęściu wbił się w przód audi, co spowodowało wyrzucenie samochodu na pobocze i być może uratowało życie jego kierowcy. 26-latek doznał bowiem jedynie niegroźnych potłuczeń.

– I kierowca audi, i maszynista, 50-latek z gminy Rejowiec Fabryczny, byli trzeźwi – dodaje Wasilewski. Młodszy z mężczyzn z miejsca stracił prawo jazdy. W akcji ratowniczej, prócz policjantów i ekipy pogotowia, brało udział 13 strażaków. (kg, fot. Straż Pożarna Krasnystaw)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here