Autobusem na chybił trafił

W czwartek naprawiony wyświetlacz ponownie zawisł na przystanku

Na zepsuty elektroniczny rozkład jazdy na jednym z przystanków autobusowych przy placu Litewskim w Lublinie skarży się nasz Czytelnik. – Wyświetlacz został przekazany do serwisu i lada dzień będzie działał – odpowiada Zarząd Transportu Miejskiego.


– Na przystanku autobusowym na ul. 3 Maja koło placu Litewskiego nie ma elektronicznego rozkładu jazdy. Coś z tym trzeba zrobić – poskarżył się w ubiegły poniedziałek Leszek Barczak, jeden z naszych Czytelników. Chodzi o przystanek „Plac Litewski 02”, na którym zatrzymują się autobusy jadące w dół ul. 3 Maja, w kierunku ul. Prusa i dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia. Zatrzymują się tam pojazdy linii numer: 2, 18, 26, 31, 32, 40, 57 i 150.

Monika Fisz, inspektor ds. marketingu i kontaktów z mediami w Zarządzie Transportu Miejskiego w Lublinie potwierdza, że wyświetlacz przez pewien czas nie działał. – Został on przekazany do serwisu z uwagi na usterkę techniczną i lada dzień wróci do docelowej lokalizacji – mówiła w ubiegły wtorek M. Fisz.

Już dwa dni później naprawiony wyświetlacz wrócił na swoje miejsce. GR