Awantura przed restauracją

24-latka oraz jej dwóch kompanów (26 i 36 l.) zaatakowali mężczyznę, który zwrócił kobiecie uwagę na jej wulgarne zachowanie w stosunku do personelu baru. Ofiara została pobita i straciła pieniądze. Trójka napastników teraz odpowie za rozbój. Grozi im do 12 lat więzienia.


Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie przy barze przy ul. Chemicznej. Kobieta zamawiała jedzenie oraz napoje i była przy tym wulgarna. Jej odzywki nie spodobały się 28-latkowi. Agresywna klientka swoją złość postanowiła wyładować na nim. W pewnym momencie na podłogę wypadł jej zamówiony zestaw z jedzeniem. Zaczęła żądać za niego zwrotu pieniędzy. Kiedy pokrzywdzony chciał wsiąść do samochodu, został zaczepiony przez dwóch drabów. Wtedy otrzymał cios od napastniczki i od jej kompanów.
Ofiara przewróciła się na chodnik. W obawie o swoje zdrowie 28-latek dał napastnikom 100 zł. Sprawcy wkrótce zostali zatrzymani. Podejrzani mężczyźni byli już notowani.
– Cała trójka po usłyszeniu w prokuraturze zarzutów rozboju została doprowadzona do sądu. Podejrzani zostali tymczasowo aresztowani – informuje asp. Anna Kamola z lubelskiej policji. LL