Awanturnik ukarany

Pamiętamy z filmu „Miś”, że „klient w krawacie jest mniej awanturujący się”. 44-latek, który koniecznie chciał zrobić zakupy w godzinach dla seniorów tego eleganckiego dodatku do stroju nie posiadał, więc nic dziwnego, że wszczął karczemną awanturę, gdy załoga sklepu chciała go grzecznie wyprosić.

– Pomimo obowiązującego stanu epidemii wciąż otrzymujemy zgłoszenia dotyczące łamania zakazów – mówi Elwira Tadyniewicz z KPP we Włodawie. – We wtorek (14 kwietnia) około godziny 11 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie w sprawie awanturującego się mężczyzny w sklepie spożywczym. Policjanci, którzy interweniowali na miejscu, ustalili, że 44-latek z gminy Łomazy chciał robić zakupy w godzinach dla seniora. Na dodatek był bez obowiązkowych rękawiczek ochronnych.

Mimo licznych poleceń wydawanych przez obsługę sklepu mężczyzna nie chciał go opuścić i zaczął się awanturować. Policjanci ukarali 44-latka za złamanie obowiązującego zakazu mandatem karnym w wysokości 500 zł. Policjanci przypominają, że w obecnym czasie godziny od 10.00 do 12.00 są specjalnym czasem na zakupy dla osób powyżej 65. roku życia – dodaje pani rzecznik  (bm)