BALLO rozbiło bank…

…z medalami XVI Ogólnopolskiego Turnieju Formacji Tanecznych i Konkursu solówek, duetów i mini formacji w Górze Kalwarii. Z tej prestiżowej imprezy Zespół Tańca Jazzowego BALLO z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie przywiózł aż dziewięć krążków, w tym trzy z najcenniejszego kruszcu.


Na najwyższym stopniu podium z podopiecznych Sabiny Englot stanęli: Nikola Mackiewicz w kategorii solo do lat 8, Nikola Mackiewicz i Zuzanna Zielińska w kategorii duet do lat 8 i Mini Formacja BALLO JUNIOR w kategorii mini formacje do 8 lat. Drugie miejsce zajęli: Lena Mech w kat. solo do lat 8, Zuzanna Rożek i Oliwia Wójcicka w kat. duet 9-11 lat, Zofia Gębicka i Zuzanna Gębicka w kat. duet 12-15 lat, Mini Formacja BALLO ART w kat. mini formacje 12-15 lat i Formacja BALLO ART – w kat. formacje 12-15 lat.

To kolejny już sukces Zespołu Tańca Jazzowego BALLO z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie, który był również jednym z laureatów plebiscytu „Młode talenty” organizowanego przez naszą redakcję i chełmską fundację Młode talenty. Gratulujemy i życzymy dalszego rozwijania talentów i sukcesów… (red, fott. mdkchelm.pl)