Bardzka w lubelskim MOPS

Monika Bardzka nie jest już dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rejowcu Fabrycznym. Znalazła nową pracę. Została zatrudniona na stanowisko wicedyrektora MOPR w Lublinie.

Monika Bardzka funkcję dyrektora MOPS w Rejowcu Fabrycznym sprawowała przez kilkanaście lat. Głośno wokół niej zrobiło się w ubiegłym roku, kiedy to pracownicy opieki społecznej poskarżyli się na swoją szefową burmistrzowi miasteczka, Stanisławowi Bodysowi. Bardzka, według nich, miała mobbingować załogę, mieszać pracowników z błotem i podważać kompetencje podwładnych w obecności petentów.
Przez ostatnie miesiące Monika Bardzka przebywała na zwolnieniu lekarskim. W tym czasie w MOPS zastępował ją Adam Jaszczuk. W połowie marca w wyniku porozumienia między samorządami, co potwierdza burmistrz Bodys, była już dyrektor MOPS przeszła do pracy w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Lublinie. Została tam wicedyrektorem. Burmistrz Stanisław Bodys zapowiada, że niebawem ogłosi konkurs na stanowisko nowego dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rejowcu Fabrycznym. Do tego czasu jednostką będzie kierował A. Jaszczuk. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here